5 trików kosmetycznych

Wiele z nas potrzebuje gotowych rozwiązań, które przede wszystkim będą łatwiejsze. Uwielbiamy chodzić na skróty, zbierając najbardziej szczegółowe informacje. Triki ułatwiają nam to, zatem przejdźmy do rzeczy :)

1. Farbująca, metalowa biżuteria:
Z racji mojego uczulenia, mogę nosić tylko srebrną i złotą biżuterię. Ale ile jest z Was, które mają coś sztucznego i bardzo to lubią, ale po jakimś czasie na naszej skórze, zaczynają się odbijać zielone plamki? Ja mam na to radę. To banalne, ale tak, wystarczy pomalować bezbarwnym lakierem bądź top coat'em naszą biżuterię, a zapewniam - po farbowaniu ani śladu :)

2. Nieskuteczna odżywka do włosów:
Jeśli nie sprawdził Ci się ten kosmetyk, nie załamuj się! Użyj go jako... pianki do golenia. Skóra dzięki temu będzie odpowiednie nawilżona, a włoski będą wolniej odrastały :)

3. Lakier do włosów zamiast żelu do brwi:
Dopadła Cię nagła sytuacja? Zdałaś sobie sprawę, że nie masz żelu do brwi ani czasu biec do drogerii? Bez obaw! Spryskaj szczoteczkę lakierem i przeczesz włoski. Lakierem możesz także ujarzmić wystające "baby hairs" :)

4. Matowy lakier z pary wodnej:
Nie zawsze matowe lakiery są trwałe, zwłaszcza, że nie można ich pomalować top coat'em. Polecam więc wykonać tradycyjny manicure, a następnie podłożyć paznokcie pod parę wodną z czajnika lub z pod pokrywki :)

5. Zapalniczka na twardą kredkę:
Masz kredkę do ust lub oczu, którą ciężko rozprowadzić że względu na zbyt zbitą konsystencję? Spokojnie, wystarczy zapalniczka :) Podgrzej przez kilka sekund swoją kredkę, aby lepiej rozprowadzała się na skórze.

5. Wazelina dla przedłużenia zapachu perfum:

Przepiękny wygląd, droga cena, ulubiony perfum... ale nietrwały zapach. Bez obaw :) Aby trzymał się on dłużej, posmaruj miejsca, które chcesz popsikać wazeliną. Naprawdę działa :)

Komentarze

Popularne posty