Golden Rose - Black Diamond Hardener, czyli odżywka wzmacniająca paznokcie

Odżywkę tę stosowałam już podczas okresu, w którym zawojowała ona na YouTube. Niestety nie sprawdziła mi się ona i po jej skończeniu, zaczęłam gromadzić nowe odżywki. Ostatnio jednak stwierdziłam, że po wakacjach moje paznokcie znów są w kiepskim stanie, a miałam je swego czasu naprawdę długie. Postanowiłam znów skusić się na ową odżywkę, chcą sprawdzić czy może tym razem nie zmienię zdania. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do dalszej części postu :)


Od producenta:
Dzięki cząsteczkom czarnego diamentu zapewnia paznokciom większą twardość i wytrzymałość.
Zawiera podwójną ilość mikro cząsteczek diamentu oraz składników utwardzających. Tworzy na powierzchni paznokcia twardą i błyszcząca powłokę zapewniając tym samym trwałe wzmocnienie cienkich, słabych i łamliwych paznokci. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci oraz odpryskiwaniu lakieru już po 4 tygodniach stosowania.
Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, Benzophenone-3, Alumina, Hexanal, Silica, Titanium Dioxide, Diamond Powder, Aluminum Hydroxide, Methicone, CI 60725


Sposób użycia:
Delikatnie wstrząsnąć przed użyciem. Nakładać jedną warstwę jako baza na czyste i suche paznokcie i poczekać do wyschnięcia przed nałożeniem lakieru. Regularnie nakładać dwie warstwy raz w tygodniu aby wzmocnić efekt utwardzenia.

Moje odczucia: 
Teoretycznym plusem tej odżywki jest fakt, iż nie zawiera ona formaldehydu. Jak wiadomo jest to składnik, który pobudza płytkę paznokcia do wzrostu i wzmocnienia. Istnieje też druga strona, jaką jest jej wada, a mianowicie może wywołać chorobę, tzw. onycholizę. Przechodząc do samego produktu. Zarówno za pierwszym razem, jak i za drugim, odżywka nie zrobiła z moimi paznokciami kompletnie nic. Byłam rozczarowana, natomiast domyślałam się, że moja opinia może się nie zmienić. Miałam jednak nadzieję, że choć trochę mi pomoże - niestety. Na moje paznokcie nie działają produkty do paznokci, nie zawierające formaldehydu. Produkt szybko wysychał, bardzo dobrze się go aplikowało oraz łatwo zmywało. Sam produkt był interesujący, ale uważam, że za 13 zł nie jest to jakiś niesamowity kosmetyk, który warto by było kupić ponownie (w moim przypadku po raz trzeci). Moim zdaniem odżywka nie siebie swojej roli :(

A jak Wam się sprawdziła? Jesteście zadowolone? Używałyście? :)
Pozdrawiam :)

Komentarze

 1. Znam ją jest ok, ale dla mnie taka mleczno różowa (zapomniałam jak dokładnie się nazywa) sprawdza się lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kojarzę ją, wprawdzie nie miałam, ale jakoś mam mały uraz :D

   Usuń
 2. szczerze powiedziawszy odżywek z Golden Rose nie lubię. miałam tą kupić ale nie jestem przekonana do niej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielu osobą się sprawdza, ale może rzeczywiście nie warto.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty